Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020

Gösterim: 3675

Müdür Mesajı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Hoş Geldiniz.

Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan nitelikli elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan Yüksekokulumuzda dersliğinden laboratuvarına ve yetkin öğretim elemanına kadar bir donanım ve altyapı oluşturulmaya başlanmıştır. Yüksekokulumuz yeni kurulmakla birlikte fizikî yapısı, aktif öğrenmeyi destekleyecek biçimde planlanmış ve geniş bir teknolojik donanıma sahip olacaktır.

Kalite odaklı sağlık eğitimini benimseyen yüksekokulumuzda değişim ve yenilikleri takip edebilecek, en iyi uygulamaları transfer edecek, gerekli yetenek ve becerilerle donanmış olarak verdikleri hizmetin kalitesini de artıracak ya da mevcut kalitelerini sürdürebilecek bireyler yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Bu bağlamda oluşturulan ders programında, bir yandan öğrencilerin farklı alanlarda uzmanlaşmasına imkân verecek ders çeşitliliğinin bulunması gözetilmiş; diğer yandan, çalışma hayatına adapte olabilmelerini sağlayacak teorik ve pratik kapsamlı içerikler belirlenmiştir.

Üniversite adaylarımızı en uygun programlarımızdan birini seçerek, Bandırma Onyedi  Eylül Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Başarı dileklerimle, saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

Prof.Dr.İbrahim TÜMEN

Müdür