Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2021
Gösterim: 343
Yüksekokulumuz Tarafından “Avrupa’da Bir Kariyer Öyküsü : Ord. Prof. Dr. Harun Parlar” İsimli Söyleşi Düzenlenecektir
Yüksekokulumuz tarafından “Avrupa’da Bir Kariyer Öyküsü: Ord. Prof. Dr. Harun Parlar” isimli çevrimiçi bir sağlık söyleşisi düzenlenecektir. Moderatörlüğünü Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. İbrahim Tümen’in yapacağı söyleşiye konuşmacı olarak Almanya Münih Teknik Üniversitesi öğretim üyesi, aynı zamanda Bavyera Eyaleti Eğitim Bakanlığı Danışmanı ve tüm AB projelerinden sorumlu Bavyera Eyaleti Araştırma Birliği Başkanı olan Ord. Prof. Dr. Harun Parlar katılacaktır.
25 Mayıs 2021 Salı günü, saat 14.30’da gerçekleşecek olan söyleşi, Üniversitemizin @bandirmauni Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.